Loučná nad Desnou
Loučná nad Desnou

Zábava a poznání

Způsob zobrazení:

Bike park Kouty Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

Bike park Kouty Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou V lyžařském areálu Kouty Vás vyveze lanovka až pod Dlouhé Stráně. Tři trasy podle obtížnosti.

Bowling sport bar Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

Bowling sport bar Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou Dvě bowlingové dráhy s barem v extravagantním stylu v lyžařském středisku Kouty.

Dětské hřiště Kociánov Loučná nad Desnou

Dětské hřiště Kociánov Loučná nad Desnou Moderní dětské hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší i větší děti.

Horské minikáry a koloběžky Kareš Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

Horské minikáry a koloběžky Kareš Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou Užijte si jízdu na minikárách nebo koloběžkách v Koutech nad Desnou.

Koutecký les Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

Koutecký les Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou Procházka kouteckým pohádkovým lesem zakončená pastvinou s ovečkami jistě nadchne děti i dospělé.

Kulturní dům Loučná nad Desnou

Kulturní dům Loučná nad Desnou Obnovený kulturní dům najdete v centru obce. Rezervace na telefonu v kontaktech.

Lyžařský areál Kocián Loučná nad Desnou - není v provozu

Lyžařský areál Kocián Loučná nad Desnou - není v provozu Sjezdovky za obecním úřadem v blízkosti rybářské bašty. Jsou vhodné pro méně zkušené lyžaře.

Lyžařský areál Penzion Oaza Loučná nad Desnou

Lyžařský areál Penzion Oaza Loučná nad Desnou Výborně vybavený lyžařský areál s večerním lyžováním a velkým penzionem. Tři sjezdovky jsou zasněžovány.

Minigolf Loučná nad Desnou

Minigolf Loučná nad Desnou Hřiště na miniaturgolf najdete ve sportovním areálu Kociánov v Loučné nad Desnou.

Místní knihovna Loučná nad Desnou

Místní knihovna Loučná nad Desnou Internet přístupný veřejnosti. Tisk, kopírování a skenování dokumentů.

Multifunkční hřiště Kociánov Loučná nad Desnou

Multifunkční hřiště Kociánov Loučná nad Desnou Hřiště s umělým povrchem na malou kopanou. Vhodné jako tréninkový areál pro fotbalové týmy.

Paintball KMsport Loučná nad Desnou - Kociánov

Paintball KMsport Loučná nad Desnou - Kociánov Moderní bojový sport si zahrajte v Loučné nad Desnou. Poblíž rybářská restaurace vhodná i pro větší skupiny.

Ranč Mustang Loučná nad Desnou - Rejhotice

Ranč Mustang Loučná nad Desnou - Rejhotice Výcvik koní a výuku jízdy nabízí nový ranč Mustang v Rejhoticích. Součástí je i jezdecký klub.

Ski areál Červenohorské sedlo

Ski areál Červenohorské sedlo Největší lyžařské středisko v Jeseníkách s osmi sjezdovkami včetně jedné pořádné těžké. Poblíž je mnoho možností ubytování a stravování. ...

Ski areál Kareš Kouty nad Desnou

Ski areál Kareš Kouty nad Desnou Skiareál se zimními i letními atrakcemi a půjčovnou sněžných skútrů. Dva vleky s večerním lyžováním.

Ski areál Kouty nad Desnou - lyžařský areál s šestisedačkou

Ski areál Kouty nad Desnou - lyžařský areál s šestisedačkou Nový lyžařský areál v Koutech nad Desnou s šestisedačkovou lanovkou. Nejmodernější skiareál v republice. Najdete v něm čtyři sjezdovky, z toho dvě maj ...

Ski areál Přemyslov Loučná nad Desnou

Ski areál Přemyslov Loučná nad Desnou Moderní lyžařský areál s čtyřsedačkovou lanovkou najdete na sedle Přemyslov u Loučné nad Desnou. Špičkové vybavení a skvělá zábava.

Skiareál Šindelná Kouty nad Desnou

Skiareál Šindelná Kouty nad Desnou Tři sjezdovky, jedna s večerním lyžováním v místní části Loučné nad Desnou. Sjezdovky se uměle zasněžují.

Sportovně rekreační areál Kociánov Loučná nad Desnou

Sportovně rekreační areál Kociánov Loučná nad Desnou Sportovní areál pro malé i velké v centru Loučné. Sportovní rybolov, minigolf, hřiště a skatepark.

Sportovně-rekreační areál Kociánov

Sportovně-rekreační areál Kociánov Sportovní areál v centru obce - rybník Kocián, minigolf, dětské hřiště, multifunkční hřiště, paintball a sjezdovka.

Jste zde: Loučná nad Desnou  >  Pro turisty  >  Sportovní vyžití

Zpět nahoru