Loučná nad Desnou
Loučná nad Desnou

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce Loučná nad Desnou bylo zvoleno ve volbách 10. a 11. října 2014, s výsledkem voleb zde a  následně byli zvoleni představitelé obce na veřejném ustavujícím zasedání zastupitelstva dne 6.11.2014. Na zasedání zastupitelstva dne  26. 11. 2014 pan Petr Švec odstoupil z funkce místostarosty  a následně byl do funkce místostarosty obce zvolen pan Ing. Miroslav Pospíšil. V prosinci 2014 zemřel pan Josef Seidl a na místo zastupitele  byla na zasedání zastupitelstva dne 11.2.2015 kooptována paní Petra Švestková. Na veřejném zasedání zastupitelstva dne 25.11.2015 odstoupil na vlastní žádost z funkce předsedy kontrolní komise pan Radek Svedek a k výkonu této funkce byla schválena paní Petra Švestková 

Zastupitelstvo vydává usnesení z každého jednání.

Kontakty

Jste zde: Loučná nad Desnou  >  Obecní úřad  >  Organizační složky  >  Zastupitelstvo obce

Zpět nahoru